priest Andrew

Ієрей Андрій Григораш – магістр зі спеціальності «Богослів’я», штатний священик Свято-Покровського храму на Солом’янці м. Києва.

Дата народження: 8 вересня 1989 р.

Дата дияконської хіротонії: 9 жовтня 2014 р.
Дата священичої хіротонії: 21 листопада 2014 р.
День тезоіменитства: 13 грудня.

Біографія

Ієрей Андрій Григораш народився 8 вересня 1989 року в м. Надвірна, Івано-Франківської області в сім’ї робітників. У 1996 році розпочав навчання у Надвірнянській ЗОШ I-III ступенів №3. З 1999 по 2001 рр. навчався у Любшанській ЗОШ I-II ступенів села Любша Рогатинського району Івано-Франківської області.

У 2001 році переведений на навчання до Рогатинської гімназії імені Володимира Великого – колегіуму НаУКМА.
У 2006 році вступив до Київської православної богословської Академії, яку закінчив у 2010 році.
У 2011 році навчався у магістратурі та отримав диплом магістра зі спеціальності «Богослів’я».

Того ж року вступив до аспірантури Київської православної богословської Академії, яку закінчив у 2014 році. Впродовж усього навчання ніс послух хориста у складі академічного хору КПБА, а після закінчення навчання до рукоположення у сан диякона – кліросного читця у Свято-Володимирському Патріаршому кафедральному соборі.

9 жовтня 2014 року в актовий день Київської Православної Богословської Академії у храмі на честь святого апостола і євангелиста Іоана Богослова Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом рукоположений у сан диякона. 21 листопада того ж року в Михайлівському Золотоверхому соборі рукоположений Святійшим Патріархом Філаретом у сан священика. Практику дияконського і священичого служіння проходив в Свято-Володимирському Патріаршому кафедральному соборі.

3 березня 2014 року Указом Святійшого Патріарха Філарета призначений штатним священиком Свято-Покровського храму на Солом’янці м. Києва. З ініціативи настоятеля цього храму призначений керівником Недільної школи для дітей.

25 квітня 2016 року Святійшим Патріархом Філаретом нагороджений набедреником.

 

Поширити у соцмережах