Останніми десятиліттями чудовою ініціативою стала організація при церковних громадах Недільних шкіл, в яких як дорослі, так і діти мають можливість дізнатися суть нашої християнської віри, по-новому поглянути на наявні знання про церковне життя, поглибити їхнє розуміння і, що найголовніше, застосувати це інтелектуальне надбання у приватному житті.

Свято-Покровська парафія Солом’янського району міста Києва у цій місійній діяльності не є винятком. З ініціативи диякона Олександра Трофимлюка (нинішнього настоятеля парафії) та за сприянням тодішнього настоятеля храму протоієрея Димитрія Садов’яка у 2005 році при Солом’янській парафії розпочала свою систематичну діяльність Недільна школа, викладачем якої й було призначено отця Олександра.

Від часу свого заснування і до цього дня Недільна школа при Свято-Покровському храмі зберегла найкращі педагогічні традиції ведення уроків християнської етики. На них усі бажаючі мають можливість ознайомитися з біблійною історією Старого і Нового Завітів, пізнати їхні моральні принципи та пересвідчитись у дієвості цих духовних законів на прикладі житій святих, переглянути кіно- та мультфільми духовного та морально-виховного змісту.

Разом з цим, духовне життя не можливе лише отримуючи богословські знання без їхнього застосування у своєму житті. З цього приводу для вихованців нашої Недільної школи остання субота кожного місяця стала особливим днем, коли вони мають можливість узяти участь у Літургійному богослужінні і прийняти Святі Дари.

Завдяки чудовій ініціативі настоятеля Свято-Покровського храму протоієрея Олександра Трофимлюка, який запровадив цю добру практику, та підтримці керівника дитячої недільної школи священика Андрій Григораша, діти мають можливість отримати чудовий досвід практичного християнства.

Поширити у соцмережах