Надрукувати
Категорія: Новини

Сьогодні Православна Церква святкує празник на честь архистратига Божого Михаїла та інших небесних сил. Ми оперуємо достатньо скромними знаннями про влаштування ангельського світу, адже не так багато свідчень про ангелів у Святому Писанні.

Ми знаємо, що ангели – ще одні творіння Бога, ієрархічно перші перед людьми, їхнє служіння полягає у виконання Божої волі, що часто стосується людського світу.

Ангельський світ зазнає поділу через противлення певної частини ангельського воїнства волі Божій, на чолі якого опинився найосяяніший світлом Божої благодаті – Денниця. Йому опозицію складає архистратиг Михаїл, висловлюючи у фразі: «Хто як Бог?» особистісну позицію щодо власного місця перед Богом-Творцем, Його силою і славою, стає на захист Бога, а точніше відвойовує власне місце у Божій любові щодо себе і створює прецедент для решти ангелів, котрі раз і назавжди визначилися у виборі бути з Богом, тим самим утвердивши власну природу у добрі і постійному вдосконаленні і пізнанні Бога.

Досвід Божих ангелів навчає нас літургійними словами «таємно являти» образ ангельського служіння у абсолютній покорі і довірі до Бога, щоб бути схильними для виконання Божої волі у власному житті й оточення.

Наша парафія у лиці протоієрея Михайла Павлюка та найменшого паламаря нашого храму Михайла Федорчука, а також парафіян, котрі носять це святе ім’я, отримала іменинників, яких священнослужителі і парафіяни храму привітали і побажали, наслідуючи свого ангельського покровителя, бути вісником Божої волі через власне життя і діяльність.

Святий Архистратиже Божий Михаїле і всі небесні Сили, моліть Бога за нас!

Поширити у соцмережах

Перегляди: 53