Надрукувати
Категорія: Новини

Перед своїми стражданнями Спаситель входить у столичне місто Єрусалим, котре не розпізнало свого істинного володаря, щоб явити Своє Царство покликаним. Проте Його царствений вхід немає супроводу пишного церемоніалу входу земних царів. Він не покладається на військовий потенціал свого війська, на зовнішнє благополуччя царства, адже Його влада і слава виходить від Отця, Який делегує Йому все і має гаранти вічності.

У справі державного значення образ скромного царя не відповідає нашим уявленням і очікуванням, саме тому Ісуса Христа зустрічають діти і молодь, у той час як «дорослі» впливові мужі плекають план замаху і вбивства.

Повноту Воскресіння ніхто не вправі святкувати, якщо попередньо не зречеться власних уявлень, позицій і принципів, щоб абсолютно довіритися Христу як Спадкоємцю Божого Престолу, як Царю Слави, Який не хизується тим, що міг би легіони ангелів використати для встановлення свого права і влади, а смиренно чекає нашого волевиявлення віддатися повністю Його владі з усіма ймовірними наслідками.

Поширити у соцмережах

Перегляди: 151