Надрукувати
Категорія: Новини

Кожен християнин усяке добре діло найперше розпочинає молитовним проханням, щоб Господь благословив майбутній благий намір і сприяв у його звершенні. Та дуже часто наші молитви, як ми звикли казати, залишаються непочутими (чи то Господь надміру зайнятий, чи можливо наші бажання не є настільки вже й благі?..). Та є справи, які своєю безпосередньою метою мають безкорисливе служіння ближньому, тому не можуть пройти повз зір Божий. Таким благочестивим служінням покликана бути волонтерська діяльність.

Наша держава сьогодні перебуває у складних політичних та економічних обставинах пов’язаних з розгорнутою повномасштабною війною на Донбасі ініційованої сусідньою державою. Це одна сторона того, що привнесла в наше життя зовнішня і внутрішня нестабільність. Проте іншою стороною цих подій є те, що, власне вони і посприяли виявленню таких чеснотливих рис нашого народу як: згуртованість, винахідливість, терпеливість, взаємодопомога, жертовність тощо.

Більшою мірою, цими рисами володіють небайдужі люди згуртовані довкола спільної справи різних добровольчих організацій. Однією з таких громадських організацій є «Волонтерський рух Батальйон Сітка», який об’єднує більше 100 волонтерів. Це люди, котрі прагнуть допомогти своїй країні відстояти незалежність. Цю допомогу вони реалізують через пошиття для українських воїнів терморечей, маскувальних сіток та костюмів, передачею у зону бойових дій продуктів та інших матеріальних ресурсів.

Цю свою нелегку працю волонтери батальйону «Сітка» вирішили освятити молитвою через окроплення і благословення місця, де здійснюється вищезгадана діяльність їхнього волонтерського руху. 22 грудня клірик Свято-Покровського храму на Солом’янці ієрей Андрій Григораш звершив чин освячення офісного приміщення батальйону «Сітка».

У своєму прикінцевому слові отець Андрій нагадав, що тільки чесна праця може дати корисні плоди і привести до бажаного результату – миру та благополуччя нашої держави і співвітчизників – та побажав їм Божого благословення. На знак вдячності волонтери зробили подарунок Солом’янській парафії з праці своїх рук – тематичний настінний календар та традиційні українські ялинкові прикраси – і зробили спільну світлину на згадку.

Поширити у соцмережах

Перегляди: 847