В останню суботу травня, одразу на наступний день після шкільного останнього дзвоника, учні Недільної школи для дітей при Свято-Покровському храмі на Солом’янці мали повторне свято – того дня ми теж підбивали підсумки пройденого навчального року.

Цьогорічний курс Християнської етики, після пройденого матеріалу зі Старого і Нового Завітів з попередніх років, більшою мірою був зорієнтований на питаннях біблійної моралі: старозавітнього морального Закону, Заповідях Блаженства та Христових притч.

Традиційно наш святковий церковний захід розпочався зі слів-настанов настоятеля солом’янської парафії протоієрея Олександра Трофимлюка. Отець Олександр привітав усіх учнів з успішним закінченням ще одного навчального року, побажав чудово провести час на літніх канікулах з користю для душі і тіла, а також нагадав, щоб не забували і надалі відвідувати храм для молитви і участі в богослужінні і Таїнствах.

Після свого духовного слова отець Олександр разом з керівником Недільної школи для дітей священиком Андрієм Григорашем та вчителем майстрування і рукоділля Ольгою Анатоліївною потішили наших учнів заслуженими подарунками. Випускний день у дитячій Недільній школі завершився чаюванням та переглядом відеороликів морально-виховного змісту.

Бажаємо, дорогі діти, всім яскравих вражень, духовних досягнень і щасливого повернення до нового церковного навчального року!

Поширити у соцмережах