В п`ятницю, 4-го листопада, в терміналі Newark Liberty International Airport Нью Джерсі, зібралися духовенство Української Православної Церкви Київського Патріархату та інші діячі, в очікувані Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

З Божою допомогою, у свої 88 років, після вчорашньої поїздки в Краматорськ Донецької області, сьогодні, на запрошення громади Церкви Вознесіння Господнього в Кліфтон Нью Джерсі, з пастирським візитом, у супроводі митрофорного протоієрея Олександра Трофимлюка він прибув до США.

На летовищі Патріарха зустріли: настоятель парафії св. Андрія Первозванного УПЦ КП в Блумінгдейл штат Іллінойс протоієрей Віктор Полярний, настоятель парафії Святої Трійці УПЦ КП в Норт Роялтон Огайо митрофорний протоієрей Роман Загурський, настоятель Свято-Покровської парафії УПЦ КП в Чікаго Іллінойс протоієрей Анатолій Басараб, настоятель парафії св. Андрія УПЦ КП в Норт Порт Флорида протоієрей Олег Сацюк, настоятель парафії Вознесіння Господнього УПЦ КП в Кліфтон Нью Джерсі протоієрей Олексій Гольчук, отець-ігумен Андріян з Брукліна Нью Йорк, голова парафіяльної ради УПЦ КП св. Андрія Первозванного в Блумінгдейл Іллінойс Іван Яресько, голова управи парафії Вознесіння Господнього УПЦ КП в Кліфтон Нью Джерсі Іван Мигалко, фін. референт парафії Вознесіння Господнього в Кліфтон Нью Джерсі Володимир Могучий та парафіянин храму Святої Трійці в Норт Роялтон Огайо Олександр Зайцев.

Поширити у соцмережах