8 листопада з нагоди свята на честь святого великомученика Димитрія Солунського у Свято-Покровському соборі Солом’янського району міста Києва звершилося святкове літургійне богослужіння за участі храмового духовенства.

Після закінчення Божественної Літургії священики з парафіянами приходу піднесли свої молебні молитви про допомогу і захист від видимих і невидимих ворогів як особистих, так і загальнонаціональних, оскільки, як відомо, сам великомученик займав посаду проконсула Фессалоніків і при житті, як і після мученицької кончини назавжди залишився покровителем і захисником рідного краю.

Завершенням сьогоднішніх молитовних заходів стала панахида, на якій поминали покійних родичів, усіх загиблих воїнів і тих, що віддали своє життя за незалежність українського народу, а також молилися за спокій душі блаженної пам’яті протоієрея Димитрія Садов’яка, який посвятив своє життя служінню Богові та українському народу, і з ім’ям якого пов’язане відродження духовного життя на солом’янській парафії та богословської освіти в роки незалежної України.

Настоятель парафії протоієрей Олександр Трофимлюк привітав усіх зі святом на честь святого великомученика Димитрія Солунського, мироточивого, особливо тих, що носять це ім’я. У своїй проповіді отець Олександр від імені храмового духовенства висловив побажання міцного здоров’я, терпіння і любові у час важких випробувань та стійкості віри, що була притаманна сьогоднішньому святому.

Святий великомученику Димитрію, моли Бога за нас!

Поширити у соцмережах