Упродовж Страсного тижня у Свято-Покровському соборі Солом’янського району міста Києва звершувалися уставні богослужіння, які очолив настоятель протоієрей Олександр Трофимлюк у співслужінні храмового духовенства – протоієрея Ярослава Романчука, протоієрея Сергія Цьоми, священика Михайла Павлюка, священика Андрія Григораша та протодиякона Богдана Гайдая.

У Великі понеділок, вівторок та середу зранку звершувалась літургія Ранішосвячених Дарів, а ввечері – повечір’я.

У Страсний і Великий четвер, коли на богослужінні згадується Тайна вечеря, на якій Господь встановив таїнство Євхаристії, багато парафіян причастилися святих Христових Тайн.

Цього дня настоятель храму як перший проректор Київської православної богословської академії співслужив митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Білоцерківському Епіфанію в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

У Великий четвер ввечері була звершена рання з читанням 12-ти євангелій, які повіствують про спасительні страждання Господа нашого Ісуса Христа.

У Велику п’ятницю були прочиатні Царські часи та відслужена вечірня з винесенням Плащаниці Господа нашого Ісуса Христа.

У Велику суботу було відслужено літургію святителя Василія Великого у поєднанні з вечірнею. Цього дня прочитується 15-ть паремій, які прообразно підкреслюють значення хресної жертви і перемогу над смертю Спасителя світу, а також нагадують про давню традицію Церкви - хрещення оголошених.

Після літургії було звершене благословення хлібів і вина.

Поширити у соцмережах