Світ завжди бажає збагачення. Сьогоднішнє євангельська історія, змушує нас задати собі питання : «Чи ми хочемо багатіти для Бога? Чи вистарчить нам часу у нашому земному житті зробити це?»  Хто сьогодні з нас впевнено може стверджувати, що ці євангельські слова адресовані до кожного із нас?Одна мить і все багатство нашого життя дароване нам Богом відніметься від нас.Ми повинні пам’ятати, що потенційні надбання нашого життя Божим скеруванням чи визначенням є великі в кожного із нас.

 Всі ми з вами є потенційно багаті, бо всі однаково багато отримали від Бога. Відмінність зосереджується в сутності багатства - матеріального або доховного.Отже небезпека стати подібним багачеві із притчі загрожує кожному із нас. Істинне багатство можливе тільки у Бога, Він і є нашим багатством.Люди, отримавши великий успіх в житті дуже часто впадають в безпечність. Безпечність відкидає те, що в матеріальному сіті є незручним - духовний фактор.

 Ми можемо спостерігати приклад цього чоловіка, коли людина засліплена не користає зі своїх розумових даних і зовсім не думає про свою безсмертну душу. Коли ми інвестуємо у Вічність, тобто творимо молитовний подвиг та діла милосердя, то принаймні всі наші надбання, здобутки впевнено перебуватимуть у іншій площинні та являється задатком для вічного життя в багатстві Христовому.

 

Поширити у соцмережах