ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Так ми вітаємо одне одного радісним привітом, коли пережили жах богозалишеності останніх днів страсної седмиці. Проте це привітання є не лише красивими словами, традиційним християнським привітом чи звичайною ввічливістю. Слова "Христос воскрес!" є свідченням події, котра трапилася з Боголюдиною Ісусом Христом, нашим Спасителем, і стала новою точкою відліку життя світу. За ширмою земного фіаско Людини Ісуса Христа була прихована справжня духовна революція Бога-Сина, котра поклала край пропасті між Творцем і творінням і дала можливість реалізуватися відносинам поміж ними.

Христос воскрес, а значить подолана навіть остання інстанція, що тривожить людство всіх епох - смерть. Наша смерть уже не може бути приводом для постійної тривоги, бо з Христом ми зберігаємо життя як духа, так і тіла, причому преображенного для життя у вічності. Але головне навіть не це, а те, що Бог робить нас своїми дітьми, Отець всиновлює нас через богосинівство Ісуса Христа, Який став нами і полюбив до кінця.

Троїчна любов розлилася через Спасителя на світ і гарантувала нам вічне життя, бо любов Божа означає, що ми джерелом свого буття маємо не існування біологічної складової, котра руйнується і гине, а Його безумовна любов, котра запалює через наш дух усю істоту до життя необумовленого жодними атрибутами.

Христос воскрес і це унікальне явище створило прецедент для всіх, хто хоче жити вічно і вічність свою бачить у стіп Бога. Тепер ми переконані, що Христос не просто пророк, месія в уявленнях древніх юдеїв, а наше Життя, наша Вічність, наша Любов. Він - усе, і все - у Ньому. Бог прийшов на землю і засвідчив свою справжню турботу про власне творіння на особистому прикладі. Ми віримо цьому істинному Богу, Який явив Себе і дає Себе пізнати.

Пізнаваймо Ісуса Христа, нашого Спасителя і Бога, Який Він благий і ділімося цією радістю з усім світом!

ВОІСТИНУ ХРИСТОС ВОСКРЕС!

 

Поширити у соцмережах