Перефразовуючи перші рядки відомого старовинного канту, можна з упевненістю сказати: «Ой хто, хто ж Миколая не любить?». Справді! Всемилостивий Господь, бачачи незчислені добрі діла свого угодника, прославив його на всю вселенну. Від старого до малого, від краю до краю земної кулі кожен перебуває в очікуванні напередодні 19 грудня приходу свого улюбленого небесного заступника – святителя Миколая Чудотворця.

В Свято-Покровському храмі в канун свята звершилося Всенічне бдіння, а в день самого празника – Божественна Літургія з Молебнем до святого Миколая Чудотворця.
Приємною несподіванкою став для парафіян нашого храму виступ дітей, котрі навчаються у Недільній школі при Свято-Покровській церкві, присвячений життю і служінню угодника Божого святого Миколая Мир-Лікійських Чудотворця.

Святкове дійство завершилося спільним співом популярної української колядки про Святого Миколая, після чого настоятель храму протоієрей Олександр Трофимлюк привітав усіх зі святом і передав від святителя Миколая нашим маленьким парафіянам щедрі гостинці і подарунки.

Поширити у соцмережах